Aplikace Visited

Aplikace, která umožňuje všem cestovatelům umístit špendlík tam, kde jste byli a jakou oblast jste tedy navštívili. Díky tomuto budete mít k dispozici velmi zajímavé informace i do budoucna, kdy budete vědět, kde jste už byli. Pokud tedy rádi umísťujete špendlíky při cestování a chcete vědět, kde jste třeba byli před 10 lety a nyní […]

Aplikace, která umožňuje všem cestovatelům umístit špendlík tam, kde jste byli a jakou oblast jste tedy navštívili. Díky tomuto budete mít k dispozici velmi zajímavé informace i do budoucna, kdy budete vědět, kde jste už byli.

Pokud tedy rádi umísťujete špendlíky při cestování a chcete vědět, kde jste třeba byli před 10 lety a nyní se tam chcete podívat znovu, tak právě tato aplikace je ta správná pro vás. Sledujte tak své zážitky z cest.

Jednotlivé body můžete přidávat jako přímo do měst nebo následně celé kraje či státy. Dělejte si také u jednotlivých bodů poznámky, abyste věděli, co vás v daném místě zajalo. Sdílejte i své hodnocení a zjistěte, kolik procent ve světě jste procestovali.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Personalizovaná mapa, kde umístíte špendlík tam, kde jste byli. Jde o cestovatelskou mapu, která i píše, kolik % světa jste procestovali.