Aplikace Vortex Cloud Gaming

Jedná se o android aplikaci Vortex Cloud Gaming, která dovoluje hrát vaše oblíbené hry z PC na mobilním telefonu nebo tabletu. Jediné co stačí, tak je být připojený k internetu. Veškeré hry jsou na silném serveru, který zvládá veškeré výpočetní operace. Stačí si jednoduše aplikaci nainstalovat do svého mobilního
Aplikace android Vortex cloud gaming

Jedná se o android aplikaci Vortex Cloud Gaming, která dovoluje hrát vaše oblíbené hry z PC na mobilním telefonu nebo tabletu. Jediné co stačí, tak je být připojený k internetu. Veškeré hry jsou na silném serveru, který zvládá veškeré výpočetní operace.

Stačí si jednoduše aplikaci nainstalovat do svého mobilního telefonu a bez jakéhokoliv stahování si můžete hru zahrát. K dispozici je pak nádherné grafické zpracování, jako na PC nebo konzolích. Zároveň jsou hry povětšinou optimalizované pro dotykové obrazovky.

Konečně už nemusíte čekat na různé konverze hry na mobilní telefon a díky novému cloud hraní si můžete zahrát takové hry, které byste si jinak na telefonu v dohledné budoucnosti nezahráli. K dispozici je přes 100 různých her.

Vortex Cloud Gaming
Vortex Cloud Gaming