Aplikace Weather Wiz

Máme tady aprílové počasí, takže určitě je vhodné mít v telefonu aplikací, která bude předpovídat počasí a to třeba na hodinové bázi. Aplikace disponuje několika krásnými animacemi i grafy. Výhodou je detailní informace ohledně počasí. Real-time Aplikace dovoluje vložit widget box na hlavní obrazovku. Budete tak neustále vědět, jaké počasí je venku (tedy pokud se nepodíváte […]

Weather Wiz

Máme tady aprílové počasí, takže určitě je vhodné mít v telefonu aplikací, která bude předpovídat počasí a to třeba na hodinové bázi. Aplikace disponuje několika krásnými animacemi i grafy. Výhodou je detailní informace ohledně počasí.

Real-time

Aplikace dovoluje vložit widget box na hlavní obrazovku. Budete tak neustále vědět, jaké počasí je venku (tedy pokud se nepodíváte z okna) nebo se dozvíte předpověď na další dny. Předpověď je real-time, takže se neustále aktualizuje. Z toho důvodu je předpověď přesnější, protože jak víte, čím více dnů dopředu, tím pravděpodobnost klesá. Když se jedná o hodinovou bázi předpovědi v ten samý den, tak už jistě víte jak bude třeba odpoledne.

10 denní předpověď

S aplikací se můžete podívat až na 10 denní předpověď. Doporučujeme se tím úplně neřídit, ale je možné si něco naplánovat s tím, že by počasí mohlo být podobné. Bohužel se občas stane, že předpověď nevyjde.

Aplikace disponuje světlým vzhledem, takže nic tmavého nečekejte. Nezabírá ani tolik RAM, takže aplikace je vhodná i pro telefony, které moc paměti nemají.

Video z aplikace

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 95%
    Uživatelské rozhrání - 95%
  • 98%
    Funkce - 98%
97%