Aplikace WhatsApp

WhatsApp aplikace nabízí spoustu funkcí, které jen tak u jiných aplikací nemáte. Do budoucna se chystá i platící systém v České republice.

Bezpečná, jednoduchá aplikace pro komunikaci s přáteli, ať už jsou kdekoliv. WhatsApp aplikace funguje na šifrovaném protokolu a tedy takovém, že nikdo nemůže vaše zprávy přečíst. Zprávy se uchovávají pouze ve vašem telefonu a telefonu vašeho kamaráda. Na serveru tedy nikde nic nezůstává a zprávy jsou při přenosu šifrované.

Aplikace prošla obrovským vývojem, kdy nejenom, že dokážete klasicky komunikovat jako přes messenger, ale dokonce aplikace nabízí možnost posílat přílohy, soubory, obrázky, videa a další. Zprávy můžete zpětně smazat, pokud jste poslali něco, co jste poslat nechtěli. Ke zřízení WhatsApp nepotřebujete žádný účet, jen telefonní číslo, tedy žádné další iniciály po Vás nikdo vyžadovat nebude.

Šifrované spojení bez možnosti odposlouchávání

WhatsApp byl původně pouze na mobilním telefonu, ale s tím, kolik lidí WhatsApp používá, tak se vytvořila i aplikace pro PC. Nemusíte být dokonce ani připojení k internetu na mobilu a aplikace v PC po spárování s telefonem ví, na který WhatsApp se připojovat a i přesto, že máte telefon vybitý, tak lze normálně komunikovat s přáteli skrz PC. Opět je vše v šifrované podobě, takže se nemusíte obávat žádných odposlechů.

Volání do zahraničí zdarma

Volání skrz WhatsApp je zdarma, protože probíhá klasicky přes internetové připojení. Komunikovat tak můžete s kamarády v Americe a to bez poplatků. Stačí k tomu jen dobrý internet. Nechybí ani video volání, které je taktéž kvalitní.

Do budoucna se v aplikaci má objevit také možnost posílání peněz, tedy myslíme si, že do budoucna bude i peněženka WhatsApp, která bude nějakým způsobem šifrovaná a bude to něco na styl kryptoměn, se kterými pak budete moci zaplatit v obchodech, ale uvidíme, co vývojáři vymyslí.

Je docela možné, že i e-shopy budou více pro komunikaci se zákazníky využívat WhatsApp aplikaci.

Instalace WhatsApp

Instalace aplikace WhatsApp je jednoduchá. Stáhnete, vložíte telefonní číslo, přijde Vám kód, který se automaticky propíše a je hotovo. Zobrazí se vám pak kontakty, které mají WhatsApp také a můžete začít komunikovat. WhatsApp se váže na telefonní číslo a tedy pokud někomu dáte WhatsApp, tak mu prostě dáte vaše telefonní číslo.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Bezpečnost
  • Uživatelské prostředí
4.7

Popis

WhatsApp aplikace nabízí spoustu funkcí, které jen tak u jiných aplikací nemáte. Do budoucna se chystá i platící systém v České republice.