Aplikace Windy

K dispozici je další aplikace, která se zaměřuje na počasí. Tentokrát přidává možnost vést rozhovor o dané oblasti, takže budete mít v konečném důsledku větší povědomí o tom, jaké je počasí. Jistě víte, jak se občas stává, že předpověď nevyjde. V této chvíli spíše mluvíme o předpovědi, která je na několik hodin dopředu. Při každé další předpovědi  úspěšnost klesá a […]

K dispozici je další aplikace, která se zaměřuje na počasí. Tentokrát přidává možnost vést rozhovor o dané oblasti, takže budete mít v konečném důsledku větší povědomí o tom, jaké je počasí.

Jistě víte, jak se občas stává, že předpověď nevyjde. V této chvíli spíše mluvíme o předpovědi, která je na několik hodin dopředu. Při každé další předpovědi  úspěšnost klesá a na déle jak 3 dny dopředu nemá cenu ani mluvit.

Data z atmosféry Země

Meteorologové vycházejí z různých dat v naší atmosféře a jedná se třeba o tlak, oblačnost, vítr. Avšak nikdy nevíte, kdy se vše změní a může se tak stát velmi brzy a to třeba hned po vydání předpovědi.

Díky této aplikaci budete vidět, kde se déšť nachází a jak silný je. Síla deště se měří podle odrazu od mraků (přesněji nevíme jak, nejsme meteorologové), následně uvidíte vítr (ten se bere ze stanic, které jsou rozmístěné po území) a tlak.

Meteorologie je docela těžká věda a bohužel někdy se nepodaří předpovědět tak, jak by si každý představoval. Nicméně úspěšnost předpovědi je vysoká a opravdu většinou vychází.

Video

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 98%
    Funkce - 98%
98%