Vypnout reklamy

Aplikace YouCam Perfect 

Využijte aplikaci, která nabízí několik profesionálních filtrů. Aplikace se těší spoustou stažení a je ověřená. Nemusíte se tak ničeho obávat. V hodnocení vidíme, že si tam někdo stěžuje na ukradený facebook účet, když se přihlašoval přes svůj facebook účet. Pokud se bojíte, tak se normálně přihlašujte přes nově vytvořený účet, ale určitě přihlášení přes facebook nemá za následek krádež.

Aplikace by jinak byla z obchodu odstraněná a neměla by ani tolik stažení. Aplikace je určena pro všechny, kteří pracují s fotkami a dávají je například na instagram. Vytvářejte opravdu nádherné koláže, fonty, nálepky, animované efekty a další. Ukládejte fotografie do vašeho cloudu a umožněte přístup přes několik zařízení.

V této aplikaci máte i editor efektů, které můžete umísťovat už při focení nebo natáčení videa. Fotky můžete dát do digitálního rámečku. Nechte kreativitu plout myšlenkami a vytvářejte krásné fotky. Využívejte také magické štětce, které dokážou vyladit fotografií do naprosté profesionality. Vadí vám něco v pozadí? Jednoduše objekt odstraňte nebo celé pozadí.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

YouCam Perfect je android aplikace, která je určena pro všechny milovníky fotografování a úpravy. Aplikace disponuje profesionálními filtry.