Aplikace YouTube Music

Aplikace pro přehrávání hudby s funkcemi playlistu, vytváření automatických playlistů, rodinného playlistu nebo dokonce video i audio přehrávání klipů.

YouTube Music vznikl jako konkurence proti platformě Spotify. Někteří mají rádi uživatelské rozhraní Spotify a někteří YouTube Music. Navíc s YouTube prémium máte automaticky přístup i do YouTube Music, takže pokud si platíte prémium YouTube, tak je pro většinu lidí zbytečností si ještě platit Spotify. Pojďme se podívat, co taková aplikace YouTube Music nabízí.

Aplikace je podobná Spotify. Tedy nikoliv designově, ale funkčně. V rámci YouTube Music pak máte přístup k živým přenosům a dokonce koncertům. S aplikací máte k dispozici Playlisty, které si sami můžete vytvořit. Nicméně playlisty za vás vytváří i algoritmus YouTube Music a tedy do tohoto Playlistu následně umísťuje oblíbené a personalizované písničky, které se vám budou pravděpodobně líbit. Díky tomu objevíte hudbu, kterou ještě neznáte.

Playlisty, které jsou uspořádány podle toho, co se chystáte dělat

Pokud se tedy vydáváte učit, běhat, pracovat nebo jen relaxovat, tak je zde playlist připraven podle toho, k čemu se hudba případně hodí. Objevujte tak i novou hudbu, nové autory a třeba se vám zalíbí, že ho opět zařadíte mezi své oblíbené v playlistu.

YouTube Music má tu výhodu, že má zázemí klasické aplikace YouTube, tedy hudební klipy a zároveň v aplikaci najdete více tzv. Cover hudby a remixů, než v aplikaci Spotify. Co se týče výběrů hudby, tak by se dalo říct, že je to tak na stejno. Pravděpodobně na obou platformách najdete svou oblíbenou písničku i v datu vydání.

Jednoduché přepínání mezi jen audio a i video

YouTube Music nabízí také karaoke mód, tedy je zde možnost mít i přepis toho, co se v písničce zpívá. Jak jsme již psali, tak díky zázemí YouTube se můžete v aplikaci přepínat z jenom audia na video klipy. Telefon s aplikací pak můžete jednoduše propojit s chytrou televizí, kde můžete klip jednoduše odeslat (v případě, že jste připojení do stejné Wi-Fi sítě, jako vaše TV).

Poslouchejte hudbu bez reklam, přehrávejte hudbu v pozadí, stahujte klipy nebo hudbu do svého telefonu a pohodlně se přepínejte mezi jen audio nebo i video.

V aplikaci jsou nově i rodinné playlisty, záložky „nové“, možnosti přidávat hudbu do playlistů a spoustu dalšího.

Aplikaci stáhnete níže

YouTube Music

  • Funkce
  • Obsah
  • Uživatelské prostředí
5

Popis

Aplikace pro přehrávání hudby s funkcemi playlistu, vytváření automatických playlistů, rodinného playlistu nebo dokonce video i audio přehrávání klipů.