Vypnout reklamy

Určitě jste zaznamenali, že YouTube Music dorazil i do české republiky. Má se tak trochu jednat o konkurenci Spotify. Nicméně uvidíme, jestli si lidé na YouTube Music zvyknou.

Existují tady již přednastavené playlisty, kde jsou písničky soustředěné podle žánru. Můžete si vytvořit taktéž vlastní playlist, pokud bude potřeba. Naleznete zde i živá vystoupení, různé remixy.

S YouTube Music premium pak získáte výhody jako poslech hudby bez reklam, hudba se bude přehrávat ikdyž máte uzamčenou obrazovku nebo si písničky můžete stáhnout do offline režimu.

YouTube Music Premium pak stojí 149,- Kč. Lze taktéž vytvořit rodinný plán a za 229,- Kč měsíčně můžete mít až 6 rodinných příslušníků, což není vůbec špatné.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.