Vypnout reklamy

Aplikace YouTube music funguje konečně i v České republice. Jedná se o konkurenci aplikacím jako je Spotify nebo Apple Music. V prémiové verzi je bez reklam.

Určitě jste zaznamenali, že YouTube Music dorazil i do české republiky. Má se tak trochu jednat o konkurenci Spotify. Nicméně uvidíme, jestli si lidé na YouTube Music zvyknou.

Existují tady již přednastavené playlisty, kde jsou písničky soustředěné podle žánru. Můžete si vytvořit taktéž vlastní playlist, pokud bude potřeba. Naleznete zde i živá vystoupení, různé remixy.

S YouTube Music premium pak získáte výhody jako poslech hudby bez reklam, hudba se bude přehrávat ikdyž máte uzamčenou obrazovku nebo si písničky můžete stáhnout do offline režimu.

YouTube Music Premium pak stojí 149,- Kč. Lze taktéž vytvořit rodinný plán a za 229,- Kč měsíčně můžete mít až 6 rodinných příslušníků, což není vůbec špatné.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.