Vypnout reklamy

Aplikace YoYa: Busy Life World

Jedná se o vzdělávací aplikaci pro děti, kde budete se svou hrdinkou prozkoumávat různé obchody a provádět aktivity, jako je vylepšování produktů, designů, oblékání se nebo tvorba svého vlastního hudebního hitu. Vše je možné v tomto světě YoYa.

Jde o interaktivní prostředí, kde bude moci dítě prozkoumávat vše, co je v domě. Charakter ve hře dokáže spát, jíst, mýt se, umývat si zuby a mnohem více. Chcete si vzít mazlíčka do školy, tak můžete. Chcete jít do skate parku? Nebojte se a pusťte se do toho.

Hra je určena zájmena pro zvědavé děti, které si takto vytváření vlastní scénář hry podle toho, jak ve hře reagují. Jednoduše se tak promění zábava ve vzdělání, a také se u toho i zasmějete. Vytvářejte vtipné úkoly a vytvořte pro vaše dítě rutinu, kde bude experimentovat s věcmi, objevovat nové cesty hraní této hry a učit se novým slovíčkům v angličtině.

Hra je určena pro děti od 2 – 8 let.

YoYa: Busy Life World
Price: Free+

  • Vzděláván
  • Ovládání
  • Zábava
4.5

Summary

Aplikace je určena pro děti, kteří se budou v rámci aplikace samovzdělávat, což je naprosto dokonalé. Dělejte vše proto, aby se dítě nenudilo a nechte ho prozkoumávat celý svět.