Vypnout reklamy
28.6.2018

Aplikace zabezpečení Clock – The Vault

Chraňte si své fotografie v mobilním telefonu a skryjte si je před nečekanými návštěvníky. Určitě to znáte. Občas půjčíte telefon na zavolání, ale kdo ví, jestli se předtím nepokusí podívat na některé fotografie ve vašem mobilním telefonu.

S touto aplikací takovému slídilovi všechno znesnadníte a to díky heslům, které na své fotky uvalíte. Můžete navíc velmi jednoduše strukturovat jednotlivé galérie, přesouvat a třeba i exportovat. Máte šanci schovat obrázky, videa a to jednoduchým zabezpečením. Krom toho se jedná třeba i o messenger, kontakty, emaily a další aplikace, které si sami zvolíte.

Zabezpečení je třeba přes snímač otisků prstů, možnost zaměnit různé ikonky aplikací, takže vlastně nikdo nebude vědět, která aplikace je která a také ve chvíli, kdy se vám do mobilu bude chtít někdo podívat, tak se udělá selfie. Aplikace nabízí velmi elegantní design a jednoduché ovládání. Krom snímače otisků prstů je tady i další typ zabezpečení třeba heslem.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.