Aplikace Zdraví Kit

Aplikace Health Kit pro sledování krevního tlaku, cukru, srdeční frekvence a BMI. Udržujte zdraví pod kontrolou.

V dnešní uspěchané době je stále důležitější věnovat pozornost našemu zdraví a udržovat ho v optimálním stavu. Aplikace Health Kit přichází s řešením, jak efektivně sledovat klíčové aspekty našeho zdravotního stavu pomocí moderních technologií. Seznamme se blíže s tím, co všechno tato aplikace nabízí.

Krevní tlak

Jednou z nejdůležitějších funkcí aplikace je možnost zaznamenávat a sledovat krevní tlak. Díky tomu můžete snadno monitorovat trendy ve vašem krevním tlaku a v případě potřeby přijmout patřičná opatření.

Krevní cukr

Další nezbytnou funkcí je sledování krevního cukru. Aplikace umožňuje nejen zaznamenávání hodnot krevního cukru, ale také vizualizaci trendů, což je klíčové pro osoby trpící diabetes mellitus.

Srdeční frekvence

Monitoring srdeční frekvence je další z mnoha funkcí aplikace Health Kit. S využitím kamery vašeho telefonu dokáže aplikace odhadnout srdeční tep a zobrazit jeho změny v čase. Pro přesnější měření je však doporučeno využít specializované lékařské přístroje.

BMI

BMI (Body Mass Index) je dalším ukazatelem, který aplikace dokáže spočítat na základě zadané váhy a výšky. Tímto způsobem můžete snadno zjistit, zda se vaše tělesná hmotnost nachází v doporučeném rozmezí.

Zdravotní informace

Aplikace nejenže nabízí nástroje pro sledování vašeho zdraví, ale také poskytuje užitečné informace a znalosti o krevním tlaku, cukru v krvi a srdeční frekvenci, které mohou pomoci v lépe pochopit vaše zdravotní údaje.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Aplikace Health Kit pro sledování krevního tlaku, cukru, srdeční frekvence a BMI. Udržujte zdraví pod kontrolou.