Vypnout reklamy

Aplikace Zvukoměr

Jedná se o aplikaci, která vám pomůže v měření hluku. Máte tady i referenční hodnoty kdy vidíte, jak velký hluk je už například

Změřte si hluk ve svém bytě nebo domě. Ruší vás sousedé a je to neúnosné? Změřte si pomoci zvukoměru hladinu hluku. Pokud nemáte certifikovaný profesionální zvukoměr, tak vám bude stačit tato aplikace. Změřte si hluk ve svém okolí.

Stačí k tomu váš mobilní telefon a mikrofon snímá okolí a hluk. Změří ho v decibelech a veškeré hodnoty se zobrazují vizuálně a v grafu. K tomu je i referenční tabulka hluku a posoudíte tak, jestli je hluk škodlivý.

V takové situaci máte možnost udělat takové opatření, které slouží k ochraně uší a zdraví. Aplikace ukládá snad všechna měření do vizuálu a grafu, takže můžete velmi jednoduše uložit veškerá měření a případně i prokázat, že například soused v nočních hodinách porušuje noční klid. Aplikace je zcela zdarma.

Sound Meter
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Jedná se o aplikaci, která vám pomůže v měření hluku. Máte tady i referenční hodnoty kdy vidíte, jak velký hluk je už například příliš škodlivý.