Vypnout reklamy

AppGallery od Huawei se neustále rozrůstá

Vydáno dne: 3.9.2020

Obchod AppGallery je na více telefonech. Spousta lidí již tento obchod na svých telefonech Huawei využívá a v ČR neustále přibývají nové a nové aplikace.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

AppGallery se může těšit už přes 400 000 000 stažení ve střední a východní Evropě, což je úžasné číslo. Firma musela odejít od služeb Google kvůli zákazů ze strany US, ale v ČR se těší velké oblibě několika firem.

V obchodě totiž naleznete například Mapy.cz, Seznamzpravy.cz, Jízdní řády idos, České dráhy nebo i Windy.com.

Pro cestovatelé je tady Bolt, Booking.com, Flixbus a navigace TomTom AmiGo. A pokud Vám ani to nebude stačit, tak firma přišla s funkcí Petal Search, kde si vyhledáte aplikace, jako je Gmail a další a stáhnete si je napřímo do svého mobilního telefonu.

Prakticky se tak nic závažného ze strany Huawei nestalo a nyní má k dispozici celý svůj vlastní ekosystém. Obchod AppGallery na českém trhu značně posiluje a do telefonu již dáte aplikace, jako je Můj Globus, Clubcard Tesco, Můj Vodafone, Ulozto.cz nebo dokonce KB Mobilná banka.

Do budoucna se tady objeví určitě více aplikací a to také z toho důvodu, že AppGallery nabízí vývojářům větší podíl na zisku z prodané aplikace.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky

 • Hra na mobil Roof Rails
  Skvělá hra, ve které budete muset skákat přes jednotlivé střechy se svým hrdinou a dostat se na samotný konec.
 • HMD CEO Nokia 5.4 má stále výřez ve tvaru kapky
  Nokia 5.4 má stále výřez pro selfie kameru ve tvaru kapky. Změnil se však čip, který je silnější a velikosti paměti...
 • Honor V40 5G oficiálně
  Honor V40 5G oficiálně představen. Nabízí barevnou kombinaci černá, stříbrná a růžová. Zároveň se však neví, jak se bude...
 • Hra na mobil Kakapo Run
  Jedná se o android hru, ve které budete muset proběhnout a sebrat veškeré věci v cestě. Probíháte s opeřencem městy na N...
 • Aplikace na mobil Duolingo
  Jedná se o skvělou aplikaci, která vám pomůže s učením dalšího jazyka nebo se zdokonalovat. Skvělá aplikace se spoustou...