Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Apple, LG a Valve investovali do firmy, která nabízí OLED mikro displeje pro VR a AR

Podle poslední zprávy Apple, LG a Valve spolupracují a investovali do firmy eMagin 10 miliónů dolarů. Společnost se zabývá výrobou mikro displejů, které se používají ve zdravotnictví, armády a průmyslu. Ve vyjádření firmy eMagin stojí, že pracují na mikro displejích pro spotřební zboží. Jedná se tedy o VR (Virtuální
VR, apple, Valve, LG

Podle poslední zprávy Apple, LG a Valve spolupracují a investovali do firmy eMagin 10 miliónů dolarů. Společnost se zabývá výrobou mikro displejů, které se používají ve zdravotnictví, armády a průmyslu.

Ve vyjádření firmy eMagin stojí, že pracují na mikro displejích pro spotřební zboží. Jedná se tedy o VR (Virtuální realita) a AR (alternativní realita) a to včetně AR brýlí, které Apple podle všeho vyvíjí na jedno oko a vydá je příští rok.

Valve zase na druhou stranu pracuje na herní platformě a to s firmou LG a to na VR brýlích. TOP série od eMagin nabízí rozlišení 2048 x 2048px.

Výměnou za 10 miliónů dolarů Apple, LG a Valve obdrželo 6 451 613 akcií eMagin. V pátek společnost uzavírala akcie na 1.45$ za akcii a tentýž šla firma o 5.45% nahoru.

zdroj: SEC