Apple plánuje vybavit některé iPady OLED panely: Zpráva z Koreje.

Apple plánuje vybavit některé své iPad tablety OLED panely, jak uvádí zpráva z Koreje. Tato technologie by měla poskytnout vylepšenou kvalitu obrazu a lepší barevnou reprodukci. OLED panely jsou považovány za...
Apple plánuje vybavit některé iPady OLED panely: Zpráva z Koreje.

Apple plánuje vybavit některé své iPad tablety OLED panely, jak uvádí zpráva z Koreje. Tato technologie by měla poskytnout vylepšenou kvalitu obrazu a lepší barevnou reprodukci.

OLED panely jsou považovány za pokrokovou technologii, která zaručuje hlubší černou a výraznější barvy než tradiční LCD panely. Navíc mají nízkou spotřebu energie a tenčí konstrukci, což se hodí pro tenké a lehké tablety jako je iPad.

Nedávno byla spekulace ohledně použití OLED panelů u nového iPadu potvrzena minulý týden, kdy Apple oznámil spolupráci s korejským výrobcem OLED panelů Samsung Display. Tato spolupráce naznačuje, že se OLED panely mohou objevit ve vybraných modelech iPadu již v příštím roce.

Zájem o OLED panely pro mobilní zařízení stále roste díky jejich výhodám. Jasnější a živější obraz, širší pozorovací úhly a energetická úspornost jsou vlastnosti, které uživatelé ocení. Navíc, OLED panely umožňují tenčí konstrukci zařízení, což je v souladu s trendem směrem k tenčím a lehčím tabletům.

Pokud se Apple rozhodne začlenit OLED panely do svých iPadů, očekává se, že to bude přinést zvýšení prodejů a posílení pozice společnosti na trhu s tablety. Nicméně, zákazníci by měli být připraveni na vyšší cenu, protože výroba OLED panelů je nákladnější než výroba tradičních LCD panelů.

FAQ:

1. Jaké jsou výhody OLED panelů ve srovnání s LCD panely?

OLED panely poskytují lepší kvalitu obrazu, hlubší černou a výraznější barvy. Mají také nižší spotřebu energie a tenčí konstrukci.

2. Kdy můžeme očekávat iPad s OLED panelem?

Apple plánuje začlenit OLED panely do svých iPadů již v příštím roce.

3. Ovlivní použití OLED panelů cenu iPadů?

Ano, cena iPadů by se mohla zvýšit, protože výroba OLED panelů je nákladnější než výroba tradičních LCD panelů.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/apple-oled-ipad-plan-leaks_id152702