Apple představí vylepšené funkce pro aplikaci Music na WWDC.

Společnost Apple plánuje s novou verzí operačního systému iOS 18 přinést nejenom inovativní umělou inteligenci, ale také vylepšení zvuku v rámci aplikace Music. Podle informací se zdá, že se chystají **audiální**…

Apple představí vylepšené funkce pro aplikaci Music na WWDC.

Společnost Apple plánuje s novou verzí operačního systému iOS 18 přinést nejenom inovativní umělou inteligenci, ale také vylepšení zvuku v rámci aplikace Music. Podle informací se zdá, že se chystají **audiální** vylepšení, která by měla **zvýraznit** poslech hudby a zlepšit uživatelský zážitek.

Nové **funkce** v aplikaci Music budou pravděpodobně zaměřeny na ještě kvalitnější **zvukovou** stopu, možná i s podporou nových audio formátů či technologií. Kromě toho se můžeme těšit na integrované **nástroje** a funkce, které nám umožní ještě snadněji objevovat novou hudbu a tvořit vlastní playlisty.

Vývojáři značky Apple se již dlouhodobě zaměřují na **zlepšování** uživatelských zážitků a s novými funkcemi v aplikaci Music se zdá, že tento trend bude pokračovat i nadále. Doufejme, že nové **audiální** vylepšení budou svým způsobem revoluční a přinesou ještě lepší poslech hudby na naše zařízení.

FAQ:
1. Jaké další novinky můžeme očekávat v nové verzi iOS 18?
2. Kdy bude nová verze iOS 18 dostupná pro stahování?
3. Jak mohu využít nové audio vylepšení v aplikaci Music na svém zařízení?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/audio-enhancements-ios-18-music-app-wwdc_id158544