Vypnout reklamy

Apple se omlouvá za silně kritizovanou reklamu na iPad Pro: „Minuli jsme cíl“

Společnost Apple se omlouvá za kritizovanou reklamu „Crush!“, která podle ní tentokrát „netrefila“ . V reakci na bouřlivou odezvu veřejnosti se společnost rozhodla stáhnout kontroverzní reklamu, která měla propagovat nový produkt….

Apple se omlouvá za silně kritizovanou reklamu na iPad Pro: "Minuli jsme cíl"

Společnost Apple se omlouvá za kritizovanou reklamu „Crush!“, která podle ní tentokrát „netrefila“ . V reakci na bouřlivou odezvu veřejnosti se společnost rozhodla stáhnout kontroverzní reklamu, která měla propagovat nový produkt.

Reklama „Crush!“ vyvolala vlnu nevole mezi spotřebiteli i odborníky, kteří ji označili za sexistickou a nevhodnou. Společnost Apple se nyní omlouvá za svůj chybný marketingový tah a slibuje, že se bude snažit v budoucnu lépe zohledňovat názory a potřeby zákazníků.

„V našem úsilí představit inovativní produkty jsme tentokrát **minuli cíl** a chceme se za to **omlouvat**,“ uvedl mluvčí společnosti. „Naše priority se nyní zaměří na poslech zpětné vazby od našich zákazníků a na vytvoření produktů a reklam, které budou **respektovat** všechny skupiny lidí.“

Společnost Apple také slibuje, že v následujících dnech přijde s novými směry svého marketingu a bude se snažit o lepší **komunikaci** se svými zákazníky. Doufejme, že se podaří napravit tuto nepříjemnou situaci a znovu si získat důvěru spotřebitelů.

**FAQ:**

1. Proč se společnost Apple rozhodla stáhnout kontroverzní reklamu?
2. Jaké kroky hodlá podniknout Apple pro lepší komunikaci se zákazníky v budoucnosti?
3. Jak reagovali spotřebitelé na omluvu společnosti Apple za chybnou reklamu?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/apple-apologizes-for-heavily-criticized-crush-ad_id158172