Ashfall: Nové postapokalyptické MMORPG přichází v červenci, končí era Falloutu 76?

Nová postapokalyptická hra Ashfall slibuje vysoce působivý svět a dynamickou hratelnost. Dostupná na Androidu a PC.

Dny Falloutu 76 jsou sečteny, pokud chystané postapokalyptické MMORPG Ashfall nakonec bude alespoň z poloviny tak dobré, jak naznačuje jeho nedávný teaser trailer.

Podívejte se na oficiální trailer právě teď na YouTube. Vypadá naprosto šíleně, že? A o to působivěji, když si uvědomíte, že poběží jak na Androidu, tak na PC.

Svět, který můžete prozkoumávat, je hluboce působivý a nabízí širokou škálu prostředí. Objevují se tu pískem zaváté pouště, lesy ve stylu Horizon plné robotických příšer i zničená města.

Vše je patřičně svižné i po stránce hratelnosti. Jedná se o střílečku z pohledu třetí osoby v podobném duchu jako The Division. Střílíte na nepřátele, uhýbáte před kotoulem, když se dostanou příliš blízko, a když padnou, pravděpodobně se zasypete kořistí.

Zdá se, že se objeví i budování základny. Trailer ukazuje bunkr, který se pomalu plní věcmi, až je pěkně útulný. Však víte, na bunkr po jaderném spadu.

Není jasné, do jaké míry bude budování základny hrát roli v herním zážitku. Můžete pozvat své přátele? Můžete si vytvořit vlastní malé craftovací centrum? Na to si asi budete muset počkat.

Co je Ashfall?

Ashfall je chystané postapokalyptické MMORPG, které bude dostupné na Androidu a PC.

Jaký je svět ve hře?

Svět je hluboce působivý s širokou škálou prostředí, včetně pískem zavátých pouští, robotických lesů a zničených měst.

Před-registrujte se do hry zde