Ashton Kutcher pracuje jako produktový inženýr v Lenovo

  Ano je to tak, již minulý rok LENOVO zveřejnilo, že Ashton Kutcher pracuje jako produktový inženýr. Nikdo si to nemyslel a každý říkál, jak je tam jenom kvůli reklamě, protože se objevil v reklamě na Yoga Tablet. Jasný…je těžký uvěřit tomu, že herec Ashton Kutcher má potřebu pracovat jako řádový zaměstnanec u firmy Lenovo. […]

Ashton Kutcher Lenovo

 

Ano je to tak, již minulý rok LENOVO zveřejnilo, že Ashton Kutcher pracuje jako produktový inženýr. Nikdo si to nemyslel a každý říkál, jak je tam jenom kvůli reklamě, protože se objevil v reklamě na Yoga Tablet.

Jasný…je těžký uvěřit tomu, že herec Ashton Kutcher má potřebu pracovat jako řádový zaměstnanec u firmy Lenovo. Jenže ho to prý baví a teď se soustředí na chytré telefóny.

"ne jenom on vidí sám sebe inženýra, on je prostě inženýr. Když uvidí nějaký problém, tak ho chce vyřešit" prozradil David Roman, šéf marketingového oddělení v Lenovo.

Kutcher asistuje s vývojem těchto mobilních telefonu.

Pokud si myslíte, že  je Kutcher hloupý, tak se zamyslete, čím byl, než se stal modelem a hercem. Studoval biochemické inženýrství a také investoval do Foursquare, Airbnb a další…