Asphalt 9: Legends spolupracuje s Formulí E a přináší do závodní hry vůz GEN2 na omezenou dobu

Hrařská společnost Gameloft oznámila, že na začátek Formule E’s Tokyo E-Prix 30. března si mohou fanoušci užít nový zážitek i ve virtuálním světě. Formule E se totiž integruje do hry Asphalt…

Asphalt 9: Legends spolupracuje s Formulí E a přináší do závodní hry vůz GEN2 na omezenou dobu

Hrařská společnost Gameloft oznámila, že na začátek Formule E’s Tokyo E-Prix 30. března si mohou fanoušci užít nový zážitek i ve virtuálním světě. Formule E se totiž integruje do hry Asphalt 9: Legends, zejména pro město Osaka. To znamená, že rychlý vozů GEN2 se objeví na trati v Osace a hráči budou mít možnost si s ním zasoutěžit po omezenou dobu.

V nejnovějším update budete moci odemknout vozidlo GEN2 tím, že úspěšně zvládnete tři výzvy spojené s tímto autem. GEN2 vozidlo pak zůstane trvale ve vaší herní garáži, kde si ho budete moct prohlédnout a obdivovat. Tato novinka jistě potěší fanoušky Formule E i hráče hry Asphalt 9: Legends.

Pokud vás zajímají více informace o této aktualizaci, můžete se podívat na stránky ZDE.

FAQ:
1. Jak dlouho bude GEN2 vozidlo k dispozici ve hře Asphalt 9: Legends?
– GEN2 vozidlo bude k dispozici pro hráče po omezenou dobu, bude však možné si ho trvale odemknout po splnění všech tří výzev.

2. Jaké výzvy je potřeba úspěšně zvládnout pro odemčení GEN2 vozidla?
– Pro odemčení GEN2 vozidla je potřeba úspěšně zvládnout všechny tři výzvy spojené s tímto vozidlem.

3. Jaké další novinky přináší integrace Formule E do hry Asphalt 9: Legends?
– Integrace Formule E do hry Asphalt 9: Legends přináší možnost závodit s rychlým vozidlem GEN2 na trati v Osace, což zajisté potěší fanoušky motorsportu i hráče této populární mobilní hry.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/asphalt-9-legends/formula-e/