Vypnout reklamy

Asus v Indonésií vydal plakát, který láká na nový herní telefon Zenfone Max Pro (M2). Máte se prý připravit na novou generací hraní. Telefon má tři kamery.  To znamená dvě vzadu a dvě vpředu. Druhá generace “Pro” verze bude odhalena 11. prosince a podle všeho bude mít obrovskou baterií 5000mAh. Taktéž slibují herní výkon a […]

23.11.2018

Asus oficiálně představuje Zenfone Max Pro (M2)

Asus v Indonésií vydal plakát, který láká na nový herní telefon Zenfone Max Pro (M2). Máte se prý připravit na novou generací hraní. Telefon má tři kamery.  To znamená dvě vzadu a dvě vpředu.

Druhá generace “Pro” verze bude odhalena 11. prosince a podle všeho bude mít obrovskou baterií 5000mAh. Taktéž slibují herní výkon a to díky silnému čipu. Na twitteru tomu dali hastág #NextGenerationGaming, což nebude zrovna čip Snapdragon 660, ale něco více.

Asus Zenfone Max Pro

Asus Zenfone Max Pro

Výřez dorazil i na tento mobilní telefon. Původně byl výřez v telefonech Zenfone 5. Zajímavé je také to, že přední kamera má mít 13MPx f/2.0 s LED bleskem, což velmi pomůže v případě selfie fotek ve tmě.

Zadní kamera má senzor Sony IMX486 12MPx (f/1.8) s 5MPx hloubkovým senzorem.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.