Asus potvrzuje závazek v oblasti smartphone a série ROG a Zenfone

Asus vydal prohlášení, které popírá minulotýdenní zvěsti a potvrzuje svůj závazek v oblasti smartphonů a obou sérií ROG a Zenfone.Taiwanský výrobce elektroniky Asus nedávno čelil spekulacím ohledně svého budoucího angažmá ve…

Asus potvrzuje závazek v oblasti smartphone a série ROG a Zenfone

Asus vydal prohlášení, které popírá minulotýdenní zvěsti a potvrzuje svůj závazek v oblasti smartphonů a obou sérií ROG a Zenfone.

Taiwanský výrobce elektroniky Asus nedávno čelil spekulacím ohledně svého budoucího angažmá ve smartphonech. Nicméně ve svém oficiálním prohlášení Asus tyto zvěsti rozhodně odmítl a vydal jasný signál o svém pevném závazku v této oblasti.

Asus je dobře známý díky svým inovativním produktem ve světě počítačových komponentů a přenosných počítačů. Nicméně společnost se snaží rozšířit svou přítomnost i na poli smartphonů a získat větší podíl na trhu mobilních zařízení.

Zatímco minulé zvěsti naznačovaly, že Asus by se mohl stáhnout z výroby smartphonů kvůli konkurenci a nedostatečnému úspěchu, vedení společnosti se jasně vyjádřilo, že to neodpovídá skutečnosti. Své vyjádření zveřejnila na sociálních médiích, aby ujistila své zákazníky a fanoušky o svém přetrvávajícím závazku v oblasti smartphonů.

Asus má úspěšnou řadu smartphonů, které jsou oblíbené pro své výkonné specifikace, elegantní design a dostupné ceny. Nejpověstnějšími modely jsou ROG Phone a Zenfone série. ROG Phone je určen především pro hráče, kteří očekávají maximální výkon a funkce specificky navržené pro hraní her na mobilních zařízeních. Zenfone série je zaměřena na širší spektrum uživatelů a nabízí vyváženou kombinaci výkonu, designu a cenové dostupnosti.

Asus využívá svého bohatého know-how a technologického vývoje při výrobě smartphonů a snaží se poskytovat zákazníkům co nejlepší zážitek z užívání jejich zařízení. S tímto závazkem se společnost rozhodla přinést na trh inovativní produkty, které budou konkurovat nejlepším značkám v oblasti smartphonů.

FAQ:

1. Bude Asus nadále vyrábět smartphony?

Ano, Asus vydal prohlášení, ve kterém jednoznačně potvrdil svůj závazek k výrobě smartphonů.

2. Jaké jsou nejznámější modely smartphonů od Asusu?

Mezi nejznámější modely patří ROG Phone a Zenfone série.

3. Pro koho je určen ROG Phone?

ROG Phone je navržen především pro hráče, kteří mají vysoké nároky na výkon a specifické funkce pro hraní her na mobilních zařízeních.

4. Co nabízí Zenfone série?

Zenfone série poskytuje vyváženou kombinaci výkonu, designu a cenové dostupnosti a je zaměřena na širší spektrum uživatelů.

Článek má nadpisy „Asus potvrzuje svůj závazek k smartphonům“ a „

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/asus-zenfone-series-wont-end_id150192