Vypnout reklamy

Asus pracuje na čtyřech základních telefonech

Vydáno dne: 4.10.2020

Asus pracuje na čtyřech telefonech, které patří zájmena do základní třídy až střední třídy. Má se jednat o levné telefony s vyšším výkonem.


Poté, co šéf společnosti Asus rezignoval na svůj post v roce 2018, tak se společnost rozhodla změnit směr a přestala se soustředit na základní třídu mobilních telefonu a chtěli se zaměřit na vlajkové telefony.

Telefony, které jsou sice levné, ale ne moc výkonné neměli ohlas a popularita nenarostla ani u posledního telefonu ZenFone Max Pro M2.

Nicméně podle nejnovějších informacích se tohle má změnit a Asus pracuje na čtyřech zařízeních s kódovým označením Lito, Lagoon, Bengal a Scuba. Jedná se o telefony, které patří jak do střední třídy, tak i právě do té low-end.

Právě model Lito by mohl mít Snapdragon 765/765G mezitím co Lagoon bude mít Snapdragon 690. Oba tyto modely patří mezi moderní střední třídu.

Co se týče Bengal a Scuba, tak to vypadá na Snapdragon 662 a Snapdragon 460. Další informace ještě nemáme, ale uvidíme, co se z toho vyvine.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Asus Zenfone aplikuje díru v displeji, jako ostatní
Asus integrace selfie obrazovky v displeji

Samsung Galaxy A8s a Huawei Nova 4 jsou prvními telefony, kteří disponují tímto novým designem selfie kamery. Něco, co bylo Přečíst si více

Asus reorganizuje mobilní business

Nikdo nenásleduje slepě veškeré trendy v mobilním průmyslu a dělá vše, co dělají ostatní. Asus ukázal již několik inovacích  po Přečíst si více

Asus představí dva nové ZenFone telefony 17. října
Asus telefony

Asus naplánoval událost na 17. října, kdy má podle zdroje představit dva mobilní telefony. Jedná se o ZenFone Max Pro Přečíst si více

Herní telefon Asus ROG viděn na TENAA

Nový herní telefon Asus ROG má přetaktovaný čip Snapdragon 845 s 8GB RAM. Nicméně co další dostupnější verze s menší Přečíst si více

Tágy: