Asus ROG Phone 8 Ultimate s 24GB RAM dosahuje výborných výsledků v testu Geekbench

Asus ROG Phone 8 Ultimate dosahuje vysokých výkonů díky Snapdragon 8 Gen 3 čipsetu a 24 GB RAMAsus nedávno zveřejnil další informace o novém modelu svého herního telefonu ROG Phone 8...
Asus ROG Phone 8 Ultimate s 24GB RAM dosahuje výborných výsledků v testu Geekbench

Asus ROG Phone 8 Ultimate dosahuje vysokých výkonů díky Snapdragon 8 Gen 3 čipsetu a 24 GB RAM

Asus nedávno zveřejnil další informace o novém modelu svého herního telefonu ROG Phone 8 Ultimate. Tyto informace se dostaly na veřejnost díky úniku na platformě Geekbench.

ROG Phone 8 Ultimate s kódovým označením ASUS_AI2401_D je vybaven čipsetem Snapdragon 8 Gen 3 a neuvěřitelnými 24 GB RAM. V rámci benchmarkovacího testu dosáhl zařízení úctyhodných 2 235 bodů ve zkoušce jednoho jádra a 7 098 bodů ve zkoušce vícejádrového výkonu. Tyto čísla se shodují s údaji poskytnutými společností Qualcomm.

Geekbench nabízí také potvrzení, že ROG Phone 8 bude spouštět operační systém Android 14. Tento nový systém by měl přinést další vylepšení výkonu a možnosti pro hráče.

ROG Phone 8 Ultimate je připraven splnit všechny očekávání hráčů. Telefon je vybaven špičkovým čipsetem, který poskytuje vysoký výkon a plynulost při hraní nejnáročnějších her. Kombinace 24 GB RAM a operačního systému Android 14 zaručuje, že telefon dokáže zvládnout multitasking a spouštění aplikací bez problémů.

Design telefonu je také důležitým aspektem. ROG Phone 8 Ultimate přichází s moderním a agresivním vzhledem, který jasně signalizuje, že se jedná o herní zařízení. Telefon je vybaven kvalitním displejem s vysokým rozlišením a obnovovací frekvencí, která zajišťuje plynulý obraz bez trhání.

FAQ:

1. Kolik GB RAM má ROG Phone 8 Ultimate?

– ROG Phone 8 Ultimate disponuje 24 GB RAM.

2. Jaké čipset ROG Phone 8 Ultimate využívá?

– ROG Phone 8 Ultimate využívá čipset Snapdragon 8 Gen 3.

3. Jaký operační systém bude ROG Phone 8 Ultimate spouštět?

– ROG Phone 8 Ultimate bude spouštět operační systém Android 14.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/asus_rog_phone_8_ultimate_visits_geekbench_with_snapdragon_8_gen_3-news-60640.php