Vypnout reklamy
9.4.2019

Asus se připravuje na druhou generací ROG telefonu

První generace herního telefonu ROG byl poněkud ve vyšší cenové relaci. U nás stojí okolo 23000,- Kč. Druhá generace herního telefonu bude ale spíše zaměřená na Čínský trh.

Spousta výrobců v poslední době cítí velký potenciál na Čínském trhu, kde chtějí utržit spoustu peněz. Firma Asus proto spolupracuje s firmou Tencent, která bude propagovat tento nový vlajkový telefon v Číně.

Asus ROG Gaming Phone
Asus ROG Gaming Phone

Již minulý rok v prosinci firma Asus řekla, že se raději zaměří na prémiové telefony více, než na telefony, které disponují pouze základními vlastnostmi. Tím chce firma předejít ztrátovosti mobilní divize.

Právě v tom má pomoci také partnerství s firmou Tencent v oblasti herních telefonu. Je tedy hodně možné, že nový herní telefon ani nedorazí do Evropy či US.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.