Vypnout reklamy
23.5.2019

Asus vydal bootloader unlock a zdrojový kód jádra pro Zenfone 6.

Asus odhalil svůj mobilní telefon minulý týden. Nicméně tato společnost ráda vydává i bootloader unlock a zdrojový kód jádra pro své telefony. Nyní se jedná o vlajkový telefon roku 2019, který si poté můžete stáhnout v této novince.

Bootloader je program, který nese informaci ohledně umístění operačního systému. Díky tomuto programu od firmy Asus si otevřete přístup k systému a můžete si nainstalovat či vytvořit vlastní ROM. Avšak pro vás to bude znamenat ztrátu záruky a taktéž neobdržíte od Asus žádné bezpečnostní aktualizace.

Video pochází z gsmarena.com

Telefon Asus Zenfone 6 je poháněn čipem Snapdragon 855 se zajímavým designem a mechanizmem odklapějicího fotoaparátu. Fotoaparát tak lze použít pro selfie fotografie i klasické.

Stáhnout bootloader unlock tool

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.