Asus vyvrací zprávy o ukončení řady smartphone Zenfone

Asus odmítá zprávy o ukončení řady smartphonů ZenfoneVčera se zpravodajský portál z Tchaj-wanu zmiňoval o tom, že firma Asus plánuje ukončit výrobu své oblíbené řady chytrých telefonů Zenfone a zaměstnance přesunout…

Asus vyvrací zprávy o ukončení řady smartphone Zenfone

Asus odmítá zprávy o ukončení řady smartphonů Zenfone

Včera se zpravodajský portál z Tchaj-wanu zmiňoval o tom, že firma Asus plánuje ukončit výrobu své oblíbené řady chytrých telefonů Zenfone a zaměstnance přesunout do oddělení ROG Phone v rámci organizační restrukturalizace. Avšak firma vydala tiskové prohlášení, ve kterém tyto zprávy vyvrací s tím, že jsou „nepravdivé“.

Asus Zenfone 10

Zpráva také tvrdila, že firma chystá propouštění zaměstnanců v oddělení počítačů v Číně a na Tchaj-wanu. Zatímco Asus se k propouštění zaměstnanců v oddělení počítačů nevyjádřil, značka ujistila veřejnost, že řady produktů Zenfone a ROG Phone nebudou ukončeny.

FAQ:

1. Znamená to, že budou ještě vyvíjeny nové modely Zenfone?

Ano, Asus potvrzuje, že neplánuje ukončit výrobu řady Zenfone a stále bude vyvíjet nové modely.

2. Co se stane s zaměstnanci oddělení PC?

Asus se nezmínil o propouštění zaměstnanců v oddělení počítačů. Zdůrazňuje, že se jedná pouze o organizační restrukturalizaci.

3. Bude se značka Asus nadále zaměřovat na smartphony?

Ano, Asus potvrdil, že se bude i nadále soustředit na vývoj a výrobu mobilních telefonů.

Článek tedy vyvrací zprávy o ukončení řady Zenfone a ujišťuje spotřebitele, že Asus stále plánuje pokračovat ve vývoji a výrobě chytrých telefonů. Je důležité si uvědomit, že informace z neověřených zdrojů nemusí být pravdivé a je vhodné se obrátit na oficiální prohlášení firem.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_series_discontinuation_refuted-news-59700.php