Asus Zenfone 10 dostává aktualizaci na Android 14

Asus začal distribuovat stabilní aktualizaci na Android 14 pro model Zenfone 10. Tato aktualizace je nyní cestou ke globálním modelům, včetně těch prodávaných v EU. Pro získání aktualizace musí váš Zenfone…

Asus Zenfone 10 dostává aktualizaci na Android 14

Asus začal distribuovat stabilní aktualizaci na Android 14 pro model Zenfone 10. Tato aktualizace je nyní cestou ke globálním modelům, včetně těch prodávaných v EU. Pro získání aktualizace musí váš Zenfone 10 být ve verzi softwaru 33.0220.0220.101.

Jakmile si stáhnete a nainstalujete aktualizaci o velikosti 1,3 GB, budete mít softwarovou verzi 34.1004.0204.65. Jak je již zvykem, aktualizace se rozesílá postupně ve skupinách na základě sériových čísel telefonů, takže může trvat několik dní, než se dostane ke všem jednotkám Zenfone 10 rozptýleným po světě.

Pokud jste ještě neviděli notifikaci o aktualizaci, …

FAQ:
1. Jak zjistím, jestli mám nejnovější verzi softwaru na svém Zenfone 10?
– Abyste zjistili, zda máte nejnovější verzi softwaru, přejděte do nastavení telefonu a vyhledejte sekci „Aktualizace softwaru“. Zde by měla být možnost zkontrolovat dostupnost a nainstalovat aktualizace.

2. Jak dlouho bude trvat, než dostanu aktualizaci na Android 14?
– Aktualizace se rozesílá postupně na základě sériových čísel telefonů, takže doba, než dostanete aktualizaci, se může lišit. Může to trvat několik dní, než se dostane ke všem jednotkám Zenfone 10.

3. Co když mám problémy s instalací nebo používáním aktualizace na Android 14?
– Pokud máte problémy s instalací nebo používáním aktualizace, doporučuje se kontaktovat zákaznickou podporu společnosti Asus. Poskytnou vám potřebné informace a podporu k řešení vašeho problému.

S aktualizací na Android 14 se očekává, že Zenfone 10 přinese nové funkce, vylepšení a opravy chyb. Nejnovější verze softwaru je často důležitá pro bezpečnost a stabilitu vašeho zařízení, proto je doporučeno stahovat a instalovat tyto aktualizace, jakmile jsou k dispozici.Ujistěte se, že máte dostatečný prostor na svém zařízení pro stahování a instalaci aktualizace a že vaše baterie je dostatečně nabitá, abyste zabránili přerušení procesu aktualizace.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_10_receives_android_14_update-news-61038.php