Asus Zenfone 11: Nový design a zmatené informace o čipsetu

Asus Zenfone 11 se objevil v databázi Google Play Console a odhalil některé technické specifikace, stejně tak naznačil možné změny v designu. Nicméně zůstává otázkou, zda bude smartphone vybaven procesorem Snapdragon…

Asus Zenfone 11: Nový design a zmatené informace o čipsetu

Asus Zenfone 11 se objevil v databázi Google Play Console a odhalil některé technické specifikace, stejně tak naznačil možné změny v designu. Nicméně zůstává otázkou, zda bude smartphone vybaven procesorem Snapdragon 8. generace třetí nebo čtvrté generace.

Podle záznamu v databázi Google Play Console bude Asus Zenfone 11 disponovat Full HD+ rozlišením 1080 x 2400 pixelů, což naznačuje, že se jedná o zařízení střední třídy. Telefon má být vybaven 8jádrovým procesorem s taktem 2,84 GHz. Nicméně přesná specifikace procesoru není v záznamu uvedena.

Co se týče designu, Asus Zenfone 11 pravděpodobně přinese některé změny oproti předchozím modelům. Na obrázku v databázi je vidět, že telefon bude mít tenčí rámečky kolem displeje a také výřez pro kameru by mohl být menší. To by mohlo naznačovat modernější vzhled a větší displejovou plochu.

Jednou z nejzajímavějších otázek je, jaký procesor Asus Zenfone 11 skutečně dostane. Databáze Google Play Console neuvádí přesné informace o procesoru, ale spekuluje se, že by mohl být osazen procesorem Snapdragon 8. generace. Zatím není jasné, zda by se mělo jednat o třetí nebo čtvrtou generaci tohoto populárního čipu.

FAQ:

1. Jaké jsou známé technické specifikace Asus Zenfone 11?

Z databáze Google Play Console vyplývá, že Asus Zenfone 11 bude mít Full HD+ rozlišení 1080 x 2400 pixelů a 8jádrový procesor s taktem 2,84 GHz. Přesná specifikace procesoru však zatím není známa.

2. Jaké designové změny můžeme očekávat u Asus Zenfone 11?

Na základě obrázku v databázi Google Play Console lze předpokládat, že Asus Zenfone 11 přinese tenčí rámečky kolem displeje a menší výřez pro kameru. To naznačuje modernizaci designu a větší displejovou plochu.

3. Jaký procesor dostane Asus Zenfone 11?

Zatím není jasné, zda bude Asus Zenfone 11 vybaven procesorem Snapdragon 8. generace třetí nebo čtvrté generace. Databáze Google Play Console neposkytuje přesné informace o procesoru, ale spekuluje se o osazení Snapdragonem 8. generace.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/asus-zenfone-11-leak-shows-design-changes-and-some-confusing-specs_id154634