Asus Zenfone 11 se objevuje v Google Play Console s procesorem Snapdragon 8 Gen 3

Asus Zenfone 11 se blíží: Nový smartphone z řady Zenfone

Loni kolovaly zvěsti, že Asus plánuje ukončit výrobu řady Zenfone a model Zenfone 10 by tak byl posledním malým vlajkovým zařízením ve…

Asus Zenfone 11 se objevuje v Google Play Console s procesorem Snapdragon 8 Gen 3

Asus Zenfone 11 se blíží: Nový smartphone z řady Zenfone

Loni kolovaly zvěsti, že Asus plánuje ukončit výrobu řady Zenfone a model Zenfone 10 by tak byl posledním malým vlajkovým zařízením ve firmě. Naštěstí pro fanoušky menších telefonů, Asus tyto zvěsti rychle vyvrátil a tím bylo vše vyřešeno.

Google Play Console nyní přichází s dalším důkazem, že Asus se nevzdal Zenfonů, protože je na seznamu nový Zenfone 11.

Zenfone 10 byl představen v červnu 2023 a byl uveden na trh následující měsíc, což znamená, že jsme pravděpodobně ještě daleko od oficiálního představení Zenfone 11.

Jaké jsou hlavní informace o novém Zenfone 11?

Bohužel, zatím existuje jen málo informací o připravovaném Zenfone 11. Přestože Google Play Console zveřejnil obrázek, který naznačuje design telefonu, žádné další podrobnosti nebyly zveřejněny.

FAQ:

1. Kdy bude Asus Zenfone 11 oficiálně představen?
Zatím není známo přesné datum oficiálního představení Zenfone 11, ale pravděpodobně se můžeme dočkat informací v průběhu příštího roku.

2. Jaký bude design Zenfone 11?
Z obrázku zveřejněného na Google Play Console je patrné, že Zenfone 11 bude mít moderní design s minimálními rámečky kolem displeje a zajímavým uspořádáním kamery na zadní straně.

3. Jaké jsou očekávané specifikace Zenfone 11?
Bohužel zatím nejsou známy žádné informace o specifikacích Zenfone 11. Je však pravděpodobné, že telefon bude vybaven výkonným procesorem, velkou pamětí RAM a kvalitním fotoaparátem.

Zatímco fanoušci řady Zenfone čekají na oficiální informace o Zenfone 11, je jasné, že Asus plánuje pokračovat ve výrobě těchto oblíbených smartphonů. Doufejme, že se brzy dozvíme více o novém Zenfone 11 a jeho funkcích, které nás příjemně překvapí.

Klíčová slova: Asus Zenfone, Zenfone 11, smartphone, Google Play Console, výrobce, design, specifikace

Zdroj: https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_11_shows_up_in_the_google_play_console_with_snapdragon_8_gen_3-news-61332.php