Asus Zenfone 11 Ultra se 14. března oficiálně představí

Společnost Asus právě potvrdila podrobnosti o svém dalším telefonním představení – Zenfone 11 Ultra bude odhalen 14. března. Plakát s datem uvádí, že další Zenfone bude představen v 20:00 místního času…

Asus Zenfone 11 Ultra se 14. března oficiálně představí

Společnost Asus právě potvrdila podrobnosti o svém dalším telefonním představení – Zenfone 11 Ultra bude odhalen 14. března. Plakát s datem uvádí, že další Zenfone bude představen v 20:00 místního času v Tchaj-peji (13:00 středoevropského času/ 8:00 východoamerického času) a také ukazuje New York a Berlín, což naznačuje, že telefon bude k dispozici i v Tchaj-wanu, USA a Evropě.

K doprovodnému příspěvku na X.com patří také náznaky integrace umělé inteligence, i když se nedozvídáme žádné konkrétní informace o tom, co to zahrnuje. Asus poskytl pár ukázkových videí týkajících se stabilizace videa, portrétního režimu a dlouhodobé výdrže baterie u modelu Zenfone 11 Ultra.

**Asus Zenfone 11 Ultra** se zdá být velkým příslibem a fanoušci jsou už nadšení z možného balíčku funkcí, který by mohl nabídnout. Zda dokáže splnit očekávání, se dozvíme již 14. března.

FAQ:
1. **Kdy bude Asus Zenfone 11 Ultra dostupný ke koupi?**
2. **Jaké novinky přinese integrace umělé inteligence?**
3. **Jaká je předpokládaná výdrž baterie u nového modelu?**

Zdroj: https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_11_ultra_is_launching_on_march_14-news-61674.php