Asus ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe a ZenFone 3 Ultra v Červenci

Na konci Května Asus odhalil tři nové telefony Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe a Zenfone 3 Ultra. Společnost sice řekla, kolik budou stát, ale neoznámila, kdy budou telefony dostupné. Teď už to víme. Právě teď vím, že všechny tři mobilní telefony budou dostupné od 12. Července na Taiwanu. Jedná se o oficiální datum firmy Asus. ZenFone […]

ZenFone 3

Na konci Května Asus odhalil tři nové telefony Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe a Zenfone 3 Ultra. Společnost sice řekla, kolik budou stát, ale neoznámila, kdy budou telefony dostupné. Teď už to víme.

Právě teď vím, že všechny tři mobilní telefony budou dostupné od 12. Července na Taiwanu. Jedná se o oficiální datum firmy Asus.

ZenFone 3 poběží na Android 6.0 a vlastním uživatelském rozhrání ZenUI a oproti Zenfone 2 mají snímač otisků prstů a zároveň jsou poháněný silným Qualcomm procesorem (namísto Intel). Taktéž jsou nové Zenfone 3 mobilní telefony jako první vyrobeny z prémium materiálů jako je sklo a kovové tělo. Je tady i aluminium na ostatních dvou telefonech.

Cena ZenFone 3

Ceny se pohybují od ZenfonE 3 249$ (5900,- Kč) po Zenfone 3 Ultra 479$ (11 496,- Kč) a ZenFone 3 Deluxe $499. (11 976,- Kč)

Pokud nebude Asus spuštěn do prodeje na Taiwanu, tak nebude spuštěn nikde jinde.