Asus ZenFone 3 teaser právě dnes u nás!

Asus dneska vypustil do světa video, které představuje přicházející Asus Zenfone 3. Představení předpokládáme den před zahájením Computex 2016, který proběhne na konci tohoto měsíce. Podle videa usuzujeme, že budou představena dvě nebo tři zařízení. První je samozřejmě Zenfone 3, což je nástupce úspěšného modelu Asus Zenfone 2. Zároveň to bude Zenfone 3 Deluxe a […]

Asus ZenFone 3

Asus dneska vypustil do světa video, které představuje přicházející Asus Zenfone 3. Představení předpokládáme den před zahájením Computex 2016, který proběhne na konci tohoto měsíce.

Podle videa usuzujeme, že budou představena dvě nebo tři zařízení.

První je samozřejmě Zenfone 3, což je nástupce úspěšného modelu Asus Zenfone 2. Zároveň to bude Zenfone 3 Deluxe a pravděpodobně větší zařízení bude Zenfone 3 Max. Všechna nová zařízení budou mít buď to Qualcomm nebo MediaTek procesor, jelikož Intel ustupuje z trhu pro tablety a telefóny.

Tyto nové telefony budou ze začátku v šesti různých zemích v Srpnu 2016.

Podle předchozích obrázků očekáváme od nové generace Zenfone 3 zaoblený aluminium rám, 2.5D (tvrdost. 10D je diamant) sklo vpředu a vzadu. Snímač otisků prstů, USB TYP-C, blesk na přední i zadní kameře.