Vypnout reklamy

Máme k dispozici parádní fotografie i specifikace dvou nových telefonu, které budou teprve představeny. K dispozici jsou informace ohledně telefonu Asus ZenFone 4 a ZenFone 4 Max. Asus ZenFone 4 Jedná se o mobilní telefon, který by měl stát okolo 500€. Má mít 5.5 palcový 1080p displej (IPS nebo AMOLED, není teď jisté) s 2.5D […]

Máme k dispozici parádní fotografie i specifikace dvou nových telefonu, které budou teprve představeny. K dispozici jsou informace ohledně telefonu Asus ZenFone 4 a ZenFone 4 Max.

Asus ZenFone 4

Jedná se o mobilní telefon, který by měl stát okolo 500€. Má mít 5.5 palcový 1080p displej (IPS nebo AMOLED, není teď jisté) s 2.5D Gorilla GLass. Zadní část telefonu bude disponovat 12 Mpx + 8 MPx fotoaparátem. Přední fotoaparát má 8MPx. Uvnitř telefonu je 4GB RAM a 64GB interní paměť. Je možné rozšíření s microSD kartou. Telefon disponuje čipem Snapdragon 630.

Asus ZenFone 4 Max

Tento telefon byl oznámen již v Červenci. Jedná se tak o přetvořený “Max Plus“. Nová non-plus verze má menší displej i cenu. 5.2 palcový vs 5.5 palců a za 230€.

Tento model bude mít starší Snapdragon 425 (oproti 430), a také menší baterií o velikosti 4100 mAh (z 5000 mAh). Rozlišení obrazovky je však stále 720p a fotoaparát na zadní straně je 13 MPx+ 5MPx a 8 MPx přední fotoaparát.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.