Asus ZenFone 4 série je oficiálně, 6 nových telefónu oznámeno – část 2

Jak jsme již psali, tak Asus představil šest nových telefonu, jedná se však o tři plnohodnotné, protože ty další tři jsou verze „Pro“, pouze vylepšené verze. Tentokrát se podíváme na telefony Asus ZenFone 4 Selfie. V prvním díle jsme se zaobírali telefonem Asus ZenFone 4 a ZenFone 4 Pro. Asus ZenFone 4 Selfie Dvě kamery […]

ZenFone 4 Selfie a ZenFone 4 Selfie Pro

Jak jsme již psali, tak Asus představil šest nových telefonu, jedná se však o tři plnohodnotné, protože ty další tři jsou verze „Pro“, pouze vylepšené verze. Tentokrát se podíváme na telefony Asus ZenFone 4 Selfie.

V prvním díle jsme se zaobírali telefonem Asus ZenFone 4 a ZenFone 4 Pro.

Asus ZenFone 4 Selfie

Dvě kamery jsou trendy roku 2017, ale málokdo si troufl vybavit telefon právě duálním fotoaparátem selfie kameru místo té hlavní vzadu. Asus to však se svým telefonem Asus ZenFone 4 Selfie udělal.

Pro verze telefonu Asus ZenFone 4 Selfie nabídne 24 MPx (technicky vzato má 12 MPx). Takový fotoaparát dokáže vzít širokoúhlé selfie.

Krom toho všeho jsou tu specifikace

Selfie Pro nabízí Snapdragon 625 čip se 4GB RAM a 3000 mAh baterií.

Selfie verze obyčejná nabídne Snapdragon 430.

Obě varianty však budou mít displej o rozměru 5.5 palců. Selfie Pro však bude mít AMOLED s Full HD a Selfie varianta pouze IPS LCD 720p.

Cena tohoto telefonu bude startovat pravděpodobně na 279$ a 379$ za PRO verzi. Dále telefon poběží na novém vlastním ZenUI 4.0, který je vlastně postaven na Android O.