Vypnout reklamy

Asus ZenFone 4 a 4 Pro – ceny a specifikace odhaleny pár dní před oficiálním představením

Asus odhalí ZenFone 4 sérií trošku později a to ve čtvrtek 17. srpna. Nicméně skoro dva týdny před touto události už slýcháme několik informací ohledně nových mobilních telefonu. K dispozici jsou již specifikace ZenFone 4 Pro. Od Tweetu od Rolanda Quandt máme k dispozici detailní informace ohledně ZenFone 4 a ZenFone 4 Pro a to včetně […]

Asus Zenfone 4

Asus odhalí ZenFone 4 sérií trošku později a to ve čtvrtek 17. srpna. Nicméně skoro dva týdny před touto události už slýcháme několik informací ohledně nových mobilních telefonu. K dispozici jsou již specifikace ZenFone 4 Pro.

Od Tweetu od Rolanda Quandt máme k dispozici detailní informace ohledně ZenFone 4 a ZenFone 4 Pro a to včetně specifikace a cen.

ZenFone 4 Pro bude mít Snapdragon 835 a 6GB RAM. Cena tohoto telefonu se pohybuje okolo 550€.

Cena může být pro Asus problém, protože je levnější jak Galaxy S8 a HTC U11. OnePlus 5 má lepší viditelnost na trhu v nízké cenové relaci a může tak nový telefon od Asusu zastínit.

Asus ZenFone 4

ZenFone 4 může přijít na trh se Snapdragon 630, takže výkonově se blíží nynějším čipům Snapdragon 625. Krom specifikací výkonu, tady máme informaci, že telefony budou disponovat vlastním modulem pro duální fotoaparát. V budoucnu bude k dispozici ZenFone 4 Max, který patří do střední třídy a společnost věří, že bude mít úspěch..

Nicméně do skládačky nám chybí ještě jeden nebo dva telefony? Bude to ZenFone 4VZenFone 4 Selfie?