Vypnout reklamy

Asus ZenFone 5 se docela podobá iPhone X

Asus již potvrdila, že představí nové mobilní telefony Android a to 27. února během veletrhu MWC 2018. Do konce tohoto měsíce se představí
Asus Zenfone 5

Asus již potvrdila, že představí nové mobilní telefony Android a to 27. února během veletrhu MWC 2018. Do konce tohoto měsíce se představí nejméně dvě zařízení: Asus ZenFone 5 a ZenFone 5 Lite.

Očekává se, že standardní model ZenFone 5 bude mít stejný zářez díky němuž je iPhone X populární (no co se týče prodeje, tak není), a proto většina konkurentů se rozhodla tento zářez udělat i u svých mobilních telefonu.

Specifikace telefonu ZenFone 5

Podle všeho je následující fotka pravá. V horní části vidíte výřez, který děla´prostor pro přední kameru a několik senzorů. ZenFone 5 bude mít displej s poměrem stran 18:9.

Android 8.0 Oreo bude už přednainstalován a spolu i USB-C nebo 3.5mm audio port. Zadní strana tohoto telefonu bude vybavena pravděpodobně dvěma kamerami a snímačem otisků prstů.

Asus ZenFone 5

Asus ZenFone 5

Asus ZenFone 5 bude k dispozici ve dvou variantách a to včetně modelu s duální SIM kartou. Kdy bude ZenFone 5 k dispozici přesně nevíme a ani kolik budou stát.

Jak jsme již řekli, kdyby nebylo konkurence, tak se výrobci mobilních telefonu nikam neženou a udržují si teplé místečko výdělku. Je tak úplně jedno, jestli s konkurenční výhodou přijde malý výrobce nebo velký. Telefon nemusí být skvělý, ale funkce, kterou disponuje je jedinečná a v takové chvíli ostatní výrobci mobilních telefonu zpozorní a aplikují to i u sebe.

zdroj: winfuture.de