Asus Zenfone 5 – už víme kolik bude v EU stát

Asus ZenFone 5 byl představen v únoru na MWC, ale zařízení se prozatím objevilo jen v některých zemích. Nicméně to se má změnit pro Nizozemsko a pravděpodobně celou EU. Docela známý prodejce Belsimpel od této chvíle přebírá objednávky na ZenFone 5, takže pokud zrovna jste v Nizozemsku, tak budete asi první člověk, který nový telefon […]

Asus Zenfone 5

Asus ZenFone 5 byl představen v únoru na MWC, ale zařízení se prozatím objevilo jen v některých zemích. Nicméně to se má změnit pro Nizozemsko a pravděpodobně celou EU.

Docela známý prodejce Belsimpel od této chvíle přebírá objednávky na ZenFone 5, takže pokud zrovna jste v Nizozemsku, tak budete asi první člověk, který nový telefon bude mít. Abyste ho mohli používat i u nás, tak si musí zaplatit 399$ za telefon z volného trhu.

Asus ZenFone 5

Asus ZenFone 5

Doručení tohoto telefonu bude trvat asi dva týdny, takže do konce měsíce byste měli mít telefon doma.

Střední třída

ZenFone 5 patří do střední třídy mobilních telefonu. Bude disponovat 6.2 palcovým displejem, 1080 x 2246 LCD a výřezem. Nechybí ani Snapdragon 636, 4GB RAM, duální 12 MPx + 8 MPx fotoaparát na zadní straně, 8 MPx selfie, 3300 mAh baterie a systém Android 8.0 Oreo.