Vypnout reklamy

Asus ZenFone Ares se Snapdragon 821 a 8GB RAM

Asus celkem tiše vypustil do světa nový mobilní telefon Asus ZenFone Ares na Taiwanu. Telefon byl představen bez jakéhokoliv oznámení. Toto zařízení funguje
Asus ZenFone Ares

Asus celkem tiše vypustil do světa nový mobilní telefon Asus ZenFone Ares na Taiwanu. Telefon byl představen bez jakéhokoliv oznámení. Toto zařízení funguje právě s AR a VR se specifikacemi, které se blíží telefonu ZenFone AR.

Nový telefon má displej o velikosti 5.7 palců s SAMOLED a standardním poměrem 16:9, QHD rozlišením (1440 x 2560px). Displej přichází s technologií Tru2life pro lepší viditelnost na přímém světle.

Dále telefon využívá starší čip Snapdragon 821, ale má 8GB RAM a 128GB UFS 2.0 rozšiřitelné úložiště. Hardware je kompatibilní s Google ARCore technologií.

Fotoaparát

V zadní části máme fotoaparát se senzorem 23MPx s čočkou PixelMaster 3.0. Samozřejmě kamera zvládne snímání hloubky scény, jelikož podporuje AR. Přední fotoaparát má 8MPx rozlišení.

Kapacita baterie je na úrovni 3300 mAh a podporuje Quick Charge 3.0. Telefon poběží na Android 8.0 Oreo.

Co se týče zvuku, tak zde bude funkce SonicMaster 3.0 Hi-Res Audio 384 kHz audio dekóder a podporuje DTS sluchátka s 7.1 prostorovým zvukem.

Podle všeho bude prozatím ZenFone Ares limitován pouze na trh Thajska za 333$, ale časem se možná dostane dále.