Vypnout reklamy

Asus Zenfone Max ZC550KL bude mít taktéž Android M

Zenfone 2 Laser dostal novou aktualizaci na systém Android M a Asus se snaží, aby dostala většina jeho telefonu tuto aktualizaci. Dnešním dnem
Zenfone Max ZC550KL Android M

Zenfone 2 Laser dostal novou aktualizaci na systém Android M a Asus se snaží, aby dostala většina jeho telefonu tuto aktualizaci. Dnešním dnem startuje aktualizace na Zenfone Max!

Co se ve článku dočtete?

  • Aktulizace Zenfone Max ZC550KL
  • Android M nepodporuje APP2SD – upozornění!

Společnost Asus oficiálně oznámila, že vyslala do světa aktualizaci na Zenfone Max ZC550KL. Bude trvat asi jeden týden, než je obdrží všechny prodané telefony. Aktualizaci můžete zkontrolovat také manuálně skrz nastavení -> o telefonu -> systémová aktualizace

Zenfone Max ZC550KL Android M

Zenfone Max ZC550KL Android M

Nová verze sofwaru je 13.8.26.31. Přináší vše, co má nový systém to znamená funkci Now On Tap, Doze mód (šetření baterie) a App standby mód.

V telefonu nebudete mít nadále Asus Email, Asus Calendar a Asus zprávy. Společnost doporučuje používat Gmail, Google Kalendář a Google Messenger. Většina lidí to tak stejně dělala. Nový Android M nepodporuje APP2SD. Ujistěte se proto, že veškeré aplikace máte v interní paměti mobilu.