Asus ZenFone se Snapdragon (835?) na CES 2017

Asus má naplánovanou událost na konferenci CES 2017, která se koná v Las Vegas. 4. Ledna bude představovat nový ZenFone telefon. Podle veškerých informací bude tento telefon poháněn nejlepší procesorem na světě. S největší pravděpodobností mluví Asus o Snapdragon 835. Jedná se o nový chipset, který je určen pro vlajkové telefony. Je menší, mnohem silnější […]

Asus ZenFone CES 2017

Asus má naplánovanou událost na konferenci CES 2017, která se koná v Las Vegas. 4. Ledna bude představovat nový ZenFone telefon. Podle veškerých informací bude tento telefon poháněn nejlepší procesorem na světě.

S největší pravděpodobností mluví Asus o Snapdragon 835. Jedná se o nový chipset, který je určen pro vlajkové telefony. Je menší, mnohem silnější a energeticky efektivnější než Snapdragon 820. Qualcomm podá mnohem více informací o Snapdragon 835 také na CES 2017.

Ještě sice společnost Asus nepotvrdila o jaký telefon se bude jednat, ale podle všeho se jedná o další generaci ZenFone Zoom. Teď záleží, jestli právě tento telefon bude prvním telefonem se Snapdragon 835. ZenFone Zoom je telefon s obrovskou baterií a Android Nugát.