Vypnout reklamy

Asus Zenwatch 3 – video

Asus ZenWatch 3 IFA 2016

Asus je jedna z prvních firem, které byly pozvané na událost v Berlíně den předtím, než začne IFA 2016. Jedna z největších technologických událostí právě začíná. Asus pokračuje ve zlepšování designu svých zařízení i hodinek. Poprvé tak přináší kulaté hodinky, které vypadají stylově a hlavně luxusně.

Chytré hodinky běží na systému Android Wear. Nicméně na boku hodinek můžeme vidět tři fyzická tlačítka. Na jedno kliknutí tak dokážete otevřít svou oblíbenou aplikaci.

Přinášíme vám video, které nahrát server phonearena.com.

První hodinky se Snapdragon 2100

Jedná se také o první hodinky, které využívají chipset Qualcomm. Jedná se o chipset, který je navrženy přímo pro chytré hodinky (Snapdragon 2100). Měl by být více efektivní, ale i přesto hodinky podle všeho vydrží 1 – 2 dny.

V případě, že se probudíte a máte vybité chytré hodinky, tak je tady možnost nabít hodinky z 0% na 60% za 15 minut. Mezitím se najíte, vypijete kávu a jedete do práce či školy.

Cena hodinek Asus ZenWatch 3 bude 230€, což je něco okolo 6000,- Kč, pokud budete chtít kožený opasek tak si připlatíte 20€, asi 500,- Kč. V prodeji od října 2016.

zdroj: phonearena.com