Atelier Resleriana: První mobilní hra série přichází s alchymií a novým příběhem!

Legendární vývojář Koei Tecmo oznámil japonské datum vydání dalšího velkého dílu jedné z jejich oblíbených dlouhodobých franšíz s příchodem hry Atelier Resleriana, prvního dílu série určeného pro mobilní zařízení. Tato nová…

Atelier Resleriana: První mobilní hra série přichází s alchymií a novým příběhem!

Legendární vývojář Koei Tecmo oznámil japonské datum vydání dalšího velkého dílu jedné z jejich oblíbených dlouhodobých franšíz s příchodem hry Atelier Resleriana, prvního dílu série určeného pro mobilní zařízení. Tato nová JRPG přináší alchymické mechaniky, které jsou sérií známé, přímo do našich kapes, spolu s nádherným novým příběhem!

Pro ty, kteří nevědí, Atelier je jednou z nejstarších JRPG francizí v historii žánru a již dlouhou dobu dostává každoročně nové díly. Ačkoli se prostředí, postavy a dokonce i bojový systém často mění, je tu jeden základní mechanismus, který je jádrem série a bude zahrnut i do Resleriany: alchymie.

Atelier Resleriana přináší tento unikátní herní prvek do mobilního světa, kde si hráči budou moci vytvářet vlastní alchymistické esence, lektvary a artefakty. Tento nový aspekt hry poskytne hráčům nejen možnost rozšiřovat svou sílu a dovednosti, ale také přinese nové strategické prvky do boje. Hráči budou muset správně kombinovat různé suroviny, objevovat nové recepty a zdokonalovat svou alchymistickou dovednost.

Vývojáři slibují, že Atelier Resleriana nabídne hráčům nejen hluboký a dojemný příběh, ale také překrásnou vizuální stránku. Grafika hry je do detailu propracovaná s elegantními animacemi a nádhernou paletou barev. Příběh se točí okolo mladé alchymistky, která se vydává na dobrodružství za poznáním a setkává se s různými postavami, které ji budou provázet na její cestě. Během hraní hráči mohou očekávat emotivní scény, přátelství a dramatické zvraty.

Atelier Resleriana se těší velkému úspěchu u fanoušků série, kteří se těší na další ohromující dobrodružství a zajímavý alchymický svět. Hra bude dostupná pouze pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Datum vydání v dalších zemích zatím není známo, ale fanoušci mají možnost se těšit na nadcházející rok a nádherný svět Atelier Resleriana.

FAQ:

1. Kdy bude Atelier Resleriana dostupná v jiných zemích?

– Datum vydání v dalších zemích zatím není známo. Sledujte oficiální oznámení vývojářů.

2. Na jakých platformách bude hra dostupná?

– Atelier Resleriana bude dostupná pouze pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS.

3. Jaké alchymické prvky nabídne hra?

– Hráči budou moci vytvářet vlastní alchymické esence, lektvary a artefakty, které jim pomohou rozšiřovat jejich sílu a dovednosti.

4

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/atelier-resleriana/jp-release-date/