Vypnout reklamy

Automatická sebe destrukce média souborů ve WhatsApp

Vydáno dne: 1.11.2020

WhatsApp testuje novou funkci, která má za úkol smazat média ve zprávach poté, co si ji uživatel ani neotevře. Něco podobného je i na klasické textové zprávy, ale sčasovým intervalem.

WhatsApp testuje neustále nové funkce a některé se dostanou do veřejné verze a některé ne. Nicméně tato funkce, kterou vám nyní představujeme, má potenciál se dostat do veřejné verze aplikace.

Spousta lidí dnes využívá odesílání zpráv, kde se zpráva automaticky po čase smaže. Nicméně taková funkce se nevztahuje na to, když posíláte obrázky, videa nebo gify.

Podle serveru WABetaInfo má dorazit právě funkce i pro tyto sobory. Nicméně funkce bude o trošku jiná, než je tomu u klasických textových zpráv. Soubory totiž nezmizí po určitém čase, ale na místo toho tyto soubory zmizí poté, co uživatel opustí chat bez toho, aniž by si fotku otevřel.

Ve finální verzi však může funkce fungovat jinak, ale na druhou stranu víme, že něco podobného se zvažuje. Možná to na konec bude také na časový interval. Uvidíme.

Další zajímavé příspěvky
WhatsApp aktualizuje aplikaci a dovolí víc jak 4 lidi pro video volání nebo audio volání
WhatsApp

WhatsApp aktualizuje aplikaci a dovolí již více jak 4 lidi připojených ve skupině pro video volání i klasické hlasové. Uvidíme Přečíst si více

WhatsApp omezuje přeposílání zpráv
WhatsApp zamezí šíření dezinformačních zpráv

WhatsApp omezuje přeposílání zpráv na minimum. Chce tímto zabránit šíření fake news, které se šíří zájmena díky přeposílání.

WhatsApp začne podporovat více zařízení pod jedním účtem
WhatsApp

WhatsApp začne podporovat více zařízení pod jedním účtem. Již se budete moci připojit na více zařízeních najednou.

Tmavý mód je už v aplikaci WhatsApp
WhatsApp

Tmavý mód je už v aplikaci WhatsApp k dispozici. Dlouho očekávaná funkce je konečně tady. Pokud máte Android 9, tak Přečíst si více

Tágy: