Azur Lane přidává šest nových dívek lodí v události Světlo Martýria

Akční střílečka Azur Lane právě vydala novou aktualizaci plnou akce, která přináší šest nových dívek lodí, dvě Ultra Rare postavy a dechberoucí retrofit do námořní střílečky. K tomuto příležitosti je pořádán…

Azur Lane přidává šest nových dívek lodí v události Světlo Martýria

Akční střílečka Azur Lane právě vydala novou aktualizaci plnou akce, která přináší šest nových dívek lodí, dvě Ultra Rare postavy a dechberoucí retrofit do námořní střílečky. K tomuto příležitosti je pořádán speciální event, kterým jsou tyto nové hrdinky vítány. Navíc všichni ony a další postavy dostávají v obchodě nové oblečení.

V aktualizaci Light of the Martyrium ve hře Azur Lane můžete zapojit se do limitovaného eventu, který představuje debut šesti úžasných nových dívek lodí. Eventová fáze bude k dispozici až do 12. června a jejich dokončení vám umožní získat PT, které lze vyměnit za Super Rare a Elite dívky lodí.

Pokud patříte mezi fanoušky této populární střílečky, rozhodně nezapomeňte stihnout tento limitovaný event a získat si nové postavy a retrofit. Hra Azur Lane se tímto update dostává na vyšší úroveň a nabízí hráčům nový obsah, který je určen především pro ty nejvěrnější fanoušky.

FAQ:
1. Jak dlouho bude trvat limitovaný event s novými shipgirls?
– Event bude trvat až do 12. června, takže máte ještě dost času ho dokončit a získat nové postavy.

2. Jak mohu vyměnit PT za Super Rare a Elite shipgirls?
– Získané PT můžete vyměnit za speciální postavy v obchodě, kde budou k dispozici během probíhajícího eventu.

3. Co je největším lákadlem tohoto update?
– Největším lákadlem tohoto update jsou nové shipgirls, Ultra Rare postavy a retrofit, které přinášejí nové možnosti a strategie pro hráče. Buďte tedy připraveni na nové výzvy a dobrodružství v Azur Lane!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/azur-lane/light-of-martyrium-update/