Azur Lane Project Identity Ver 1.0: TB cílí na zvýšení denních přihlášení

Projekt Identity Ver 1.0: TB zvyšuje denní přihlášení

Azur Lane, oblíbená mobilní hra s námořní tematikou, přichází s novým permanentním herním módem nazvaným Projekt Identity Ver 1.0: TB. Tento mód slibuje epické…

Azur Lane Project Identity Ver 1.0: TB cílí na zvýšení denních přihlášení

Projekt Identity Ver 1.0: TB zvyšuje denní přihlášení

Azur Lane, oblíbená mobilní hra s námořní tematikou, přichází s novým permanentním herním módem nazvaným Projekt Identity Ver 1.0: TB. Tento mód slibuje epické dobrodružství trvající 48 týdnů plné vzrušení a růstu. Jakmile dosáhnete úrovně velitele 30, TB bude k dispozici pro vaše služby; od plánování jejího týdenního programu po výlety plné vzrušení, budete hrát klíčovou roli při utváření osudu TB.

Při provádění TB skrz její vývoj narazíte na různé aktivity s různými požadavky na statistiky a schopnosti. Některá dobrodružství mohou vyžadovat i trochu mincí. Po celé této cestě odemknete speciální příběhy a okouzlující CG obrázky, které budou tvořit novou a vzrušující kapitolu v TB cestě každý týden. Konečné konce, které odemknete, budou záviset na jedinečných statistikách, osobnosti a schopnostech TB, což přidává prvek překvapení.

Jakmile dokončíte hlavní kapitolu příběhu „New Life 1“, můžete si vychutnat speciální sekretářku. Vyberte si TB jako vaši speciální sekretářku a užívejte si její přítomnosti na hlavní stránce. Ale to není vše! Sbíráním momentů a stavů odemknete moduly, které vám umožní upravit vzhled TB podle vašeho srdce.

Projekt Identity také přináší řadu omezených akcí a skinů, které se ve hře objeví. Mezi ně patří například Port Fashion Collection: Spring Festival Vol.2 nebo akce Valentine’s Day Gift. Nezapomeňte ani na Albion’s Scent of Spring nebo Anchorage’s Moonlit Boat Ride – existuje skin pro každý vkus a styl. Takže nezmeškejte šanci získat tyto úžasné nové skiny, než zmizí.

Pro ty, kteří přišli o předchozí skiny, se nyní nabízí možnost je získat znovu po omezenou dobu. Od Prinz Rupprecht’s The Gate Dragon’s Advent po U-110’s Springtime Shark, máte teď možnost přidat tyto vzácné skiny do své sbírky.

Omezeným nabídkám neujdou ani Spring Lucky Bag a Spring Lucky Box, které jsou k dispozici v obchodě. A pro ty, kteří touží po trošce tajemství, čeká na vás Promise Crate.

Samozřejmě, jak už je zvykem, bude tým provádět údržbu, aby zajistil hladký průběh této rozsáhlé aktualizace. Během této doby se vyvarujte mazání hry nebo pokusu o hraní, protože servery budou dočasně nedostupné.

Také byly provedeny některé optimalizace pro Projekt Identity Ver 1.0: TB, od opravy grafických chyb po vyhlazení textových problémů. Jako projev našeho ocenění za trpělivost během údržby obdr

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/azur-lane-project-identity-ver-1-0-tb/