Azurová přemíra: Ansonův design v Azur Lane revidován po kritice

Azur Lane zamířila na jinou cestu, když příchod HMS Anson byl odložen. Oficiální japonský účet hry na Twitteru oznámil, že z důvodu „různých okolností“ brzdí vydání Azur Lane Anson. Zajímá vás,…

Azurová přemíra: Ansonův design v Azur Lane revidován po kritice

Azur Lane zamířila na jinou cestu, když příchod HMS Anson byl odložen. Oficiální japonský účet hry na Twitteru oznámil, že z důvodu „různých okolností“ brzdí vydání Azur Lane Anson. Zajímá vás, o jaké okolnosti jde? Ponořme se do detailů.

Úvodní okamžik, který by se dal nazvat „Uh Oh!“, začal s tweetem odhalujícím postavu. Teprve včera japonský účet Twitteru představil Ansona, novou a výraznou bitevní loď třídy King George V. Avšak její styl se zjevně neshodoval s elegancí jejích sester.

Hráči nebyli zcela nadšeni z vzhledu Azur Lane Anson a kritizovali podivné designové rozhodnutí. Někteří dokonce zpochybovali slib hry Azur Lane, že projekt Azur Promilia nebude mít vliv na hru. Promilia je nadcházející hra od týmu Azur Lane, o které se můžete dozvědět více zde.

Azur Lane a její vývojáři, Manjuu Games, si získali reputaci tím, že udržují své lodě na správné cestě. Tak co se stalo s Azur Lane Anson? Obvykle by vstoupila s mature vibe a nosila červený oděv. Avšak její ilustrace ji zobrazila vypadající mnohem mladší a s modrým oblečením, což hráče zanechalo zmatené.

Během několika minut po bouřlivých reakcích fanoušků tým Azur převzal kontrolu nad situací. Stáhli úvodní tweet k Ansonovi a nápadné bannery s jejím obrázkem ze sítě. Místo toho vydali omluvu ohledně pozastavení vydání postavy.

V případě Azure Lane se něco takového nestalo! Je to poprvé od spuštění hry v roce 2017, kdy byl debut postavy odložen kvůli designové kritice. V minulosti byly problémy jako chybný erb na HMS Manchester a nedostatečný skin u Petera Strassera. Tyto problémy se ale vyřešily rychle. Tentokrát si hráči nejen stěžují na drobnou úpravu; chtějí kompletní přepracování.

Doufejme tedy, že se Azur Lane Anson brzy objeví s úžasným a přiměřeným vzhledem. Mezitím si můžete stáhnout hru z Google Play Store, pokud jste ji ještě nehráli.

Milujete strašidelné pohádky? Podívejte se na Howl, tahovou taktickou hru podobnou Banner Sage, která je k dispozici na Androidu.

FAQ:
1. Proč bylo vydání postavy odloženo?
2. Jaká je reputace herního studia Manjuu Games?
3. Kde si mohu stáhnout hru Azur Lane?

Článek: Blue-Hued Boo-boo? Azur Lane Rethinks Anson’s Design Post Criticism
Autor: Droid Gamers

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/azur-lane-anson/