Badlanders v sezóně 6: Era of Embers je venku

Nová sezóna do hry Badlanders je tady a přináší spoustu nových funkcí, jako je třeba systém základny, kde si hráč může přidat nábytek i různé dekorativní předměty a zároveň navštěvovat své kamarády.

K dispozici je k této nové sezóně do hry Badlanders i trailer, kde se můžeme podívat na zcela nové věci, které v šesté sezóně jsou. Pojďme se podívat na trailer, pokud jste hru již v šesté sezóně nehráli.

Právě šestá sezóna nabízí zcela nové poklady v podobě tříd, které se nazývají Collectibles. Hráči si je mohou odemknout a to podle toho, jak plní hlavní příběh této hry, jak plní jednotlivé mise a získávají hodnocení do žebříčků hráčů. Získáváním těchto atributů se pak dostáváte do výhodnější pozice pro různé souboje.

Era of Embers také představuje nový systém základny, kde si můžete vytvořit vlastní úkryt. Můžete ho vybudovat s vlastním nábytkem a dekoracemi, které najdete v celé hře. Hráči také mohou navštěvovat základný ostatních kamarádů. Hráči se také mohou připojit k různým týmům a dokončovat tak společně mise.

Aplikaci stáhnete níže