Vypnout reklamy

Barbie se připojuje k Stumble Guys ve výbušné spolupráci!

Scopely oznámil velmi vzrušující spolupráci se slavnou značkou Barbie ve hře Stumble Guys, která hráčům umožní ponořit se do exploze barev. Zejména nová úroveň Barbie Dream Dash zve hráče, aby si…

Barbie se připojuje k Stumble Guys ve výbušné spolupráci!

Scopely oznámil velmi vzrušující spolupráci se slavnou značkou Barbie ve hře Stumble Guys, která hráčům umožní ponořit se do exploze barev. Zejména nová úroveň Barbie Dream Dash zve hráče, aby si vychutnali slunce, písek a moře na divoké plážové párty. Hráči zde najdou spoustu předmětů a animací s motivem Barbie, emotes, stopy a také pět nových postav.

Pokud jste s touto hrou neznámí, Stumble Guys nabízí hráčům frenetickou zábavu v podobě multiplayerové party hry, ve které se až 32 hráčů může utkat na náročných překážkových tratích online. Hlavním cílem je přežít a projít cílem co nejrychleji, přičemž cestou čekají hráče různé překážky a nebezpečí.

Díky spolupráci s Barbie hrou Stumble Guys získává zcela novou dimenzi. Obohatí se o jedinečnou atmosféru pláže a módní prvky, které jsou charakteristické pro značku Barbie. Hráči se tak mohou těšit na výjimečné herní prostředí a nové možnosti kreativity.

Pokud tedy máte rádi barvy, hudbu, a zábavu, určitě si nenechte ujít novou úroveň Barbie Dream Dash ve hře Stumble Guys. Připravte se na bezstarostnou zábavu a ponořte se do světa Barbie plného překážek, soutěžení a nekonečného štěstí.

FAQ:

1. Kdy bude nová Barbie Dream Dash úroveň dostupná ve hře Stumble Guys?

– Nová úroveň bude dostupná pro hráče ve hře Stumble Guys v průběhu tohoto měsíce. Sledujte oficiální kanály hry pro aktuální informace.

2. Jaké novinky nová Barbie Dream Dash úroveň přinese?

– Nová úroveň přinese hráčům možnost ponořit se do prostředí pláže a zabavit se s motivy značky Barbie. Hráči najdou nové předměty, animace, emotes, stopy a také pět nových postav.

3. Jak mohu začít hrát Stumble Guys?

– Stumble Guys je dostupný ke stažení na platformách Android a iOS. Stačí si stáhnout a nainstalovat hru z oficiálních obchodů a následně se připojit k online komunitě hráčů. Vytvořte si své vlastní postavičky, soutěžte s ostatními hráči a užijte si náročné a zábavné překážkové tratě.

4. Jaké jsou hlavní principy hry Stumble Guys?

– Hlavním principem hry Stumble Guys je přežít a projít cílem co nejrychleji. Hráči se utkávají na různých překážkových tratích, kde musí překonávat překážky, skákat, vyhýbat se nebezpečím a soutěžit s ostatními hráči o vítězství.

5. Jak mohu získat další informace o hře Stumble Guys?

– Abyste získali další informace o hře Stumble Guys, můžete navštívit oficiální we

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/stumble-guys/barbie/