Vypnout reklamy

Hra na mobil Creative Destruction

Android hra Creative Destruction Advance

Jedná se o klasickou přeživší hru, která je ve stylu Battle Royale her. Ve hře vyskočíte z letadla a budete muset dopadnout na místo, kde je nejvíce zbraní a nejméně nepřátel. Snažte se za každou cenu najít způsob, jak se vyhnout smrti.

Na mapě je dalších 100 ostatních hráčů. Bojujte na život a na smrt v této skvělé hře s populárním konceptem. Jako první je tady tutoriál, který doporučujeme dokončit. Trvá pouhých 3 – 5 minut, ale naučí vás jednotlivé funkce hry. Ve chvíli, kdy budete hotovi, tak se ocitnete v hlavním menu.

Zde uvidíte zlato, chat s kamarády, denní mise a další věci. Ovládání hrdiny je celkem jednoduché. K dispozici máte dva ovládací prvky a na pravé straně různé možné akce. Mapa se stále zmenšuje v jednotlivých intervalech, takže hráči se neustále k sobě přibližují až do doby, kdy zůstane pouze jeden. V průběhu hry posbírejte různé zbraně a objekty.

Načítání jednotlivých map je docela rychlé, takže nemusíte na nic čekat. Ve hře máte na výběr i se zbraní, které jsou velmi populární. Je to třeba AK-47.