Beko představuje novou hru Domino: The Little One pro mobilní zařízení a PC

Evropský výrobce spotřebičů Beko nedávno překvapil veřejnost zcela unikátním oznámením. Místo toho, aby představil novou pračku či myčku, přichází s novou hrou pro jednoho hráče pro mobilní telefony a počítače. Hra...
Beko představuje novou hru Domino: The Little One pro mobilní zařízení a PC

Evropský výrobce spotřebičů Beko nedávno překvapil veřejnost zcela unikátním oznámením. Místo toho, aby představil novou pračku či myčku, přichází s novou hrou pro jednoho hráče pro mobilní telefony a počítače. Hra se jmenuje Domino: The Little One a vznikla ve spolupráci s herním průmyslem.

Beko je známé svými různými spotřebiči, jako jsou myčky, pračky nebo vysavače. Při výrobě svých produktů využívá nejmodernější technologie a snaží se zároveň zohlednit i prvky udržitelnosti. S hrou Domino: The Little One se Beko rozhodlo zaměřit na zvýšení povědomí o problémech týkajících se změny klimatu a výzev, které s sebou přináší.

Hra nabízí hráčům možnost prozkoumat svět, ve kterém se klíčovými tématy stávají změna klimatu a udržitelnost. Hráči mají za úkol řešit různé úkoly a překonávat překážky, které souvisí s těmito tématy. Celá hra je proložena zajímavými a poučnými informacemi o klimatických změnách a možnostech, jak přispět k jejich zastavení.

Beko s vydáním této hry potvrzuje svůj závazek ke společensky odpovědnému podnikání. Spojením spotřebičů a herního průmyslu se snaží oslovit novou cílovou skupinu a přiblížit jim důležité otázky ohledně klimatických změn. Hrou Domino: The Little One se také snaží inspirovat lidi k jednání a uvědomění si významu udržitelnosti pro budoucnost naší planety.

FAQ:

1. Jaké platformy jsou podporovány pro hraní hry Domino: The Little One?

– Hru lze hrát na mobilních telefonech a počítačích.

2. Kde mohu stáhnout hru Domino: The Little One?

– Hru lze stáhnout ze zdrojů jako jsou oficiální obchody s aplikacemi a herní platformy.

3. Jaká je cena hry Domino: The Little One?

– Cena hry se liší podle platformy a regionu, ve kterém se nacházíte.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/domino-the-little-one/announcement/